אתר אזכרה, תחת הבעלות של החברה הוותיקה "תפארת הספר" המתמחה מזה למעלה מעשור בהוצאה לאור של כתבי קודש מהודרים ומושקעים, גאה להציג את האתר המשודרג 'אתר אזכרה' ובו תוספות וחידושים רבים והתאמה גם לכניסה מסמארטפון וכדו'.

אנחנו בתפארת הספר מאמינים בחשיבה מחודשת, יסודית ויצירתית בכל תחום בו אנו פועלים, אמנם אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל עיסתו תעיד עליו...

ספרוני אזכרה והנצחה 'טוב שם':

ספרוני 'טוב שם' הינם ספרונים מהודרים לאזכרה ולעליה לקבר, בעריכה והדפסה אישית, כאשר הספר כולו בנוי בהתאמה לשם הנפטר/ת הן בסדר הלימוד של התהילים והמשניות והן בתפילות וההשכבות, כמו כן, ניתנת האפשרות ללא תשלום, להוספת דפי תוכן אישי אודות המנוח/ה ואישיותו ובכך להנציחו לדורי דורות בקרב צאצאיו בצורה מכובדת ומרשימה, והכול במחיר השווה לכל כיס!

לא בכדי זכו ספרוני האזכרה וההנצחה טוב שם והפכו לשם דבר, וכנא' בפסוק המקור: "טוב שם משמן טוב..." הספרונים זכו וקיבלו את ברכתו והמלצתו של מאור ישראל הרה"ג בן ציון מוצפי שליט"א אשר עבר על הספר כולו וענה תשובות לכל שאלותינו בעניני סדר התפילות והלימוד.

ספרוני "טוב שם" כוללים בתוכם גם את כל ההלכות והמנהגים של יום השנה, האזכרה (ליל היארצייט) והעליה לקבר, ובסדר קל ונח כאשר כל הלכה באה במקומה ובזמנה בהתאם לשלבי התפילה והלימוד בספר.

ניתנת האפשרות לבחירה בין שלושה סוגי משניות: א- פרקי משנה שלמים לפי אותיות שם הנפטר, ב- משניות בודדים. ג- משניות בודדים עם פירוש [בפוסקים מובא שעיקר תועלת המשניות, הוא דוקא בלימוד, כשמבין את מה שקורא, ולפחות פירוש המילים (מגן אברהם סי' נ סק"ב, וכ"כ הגאון חיד"א בס' מורה באצבע, וכן כתב בשו"ע הגרש"ז הל' ת"ת, ועוד), ע"כ עמלנו רבות לשזור בתוך המשנה עצמה פירוש הנקרא "שערי רחמים", והוא פירוש פשטני בסגנון קולח השוה לכל נפש, וזאת על מנת שכלל הציבור המשתתף בלימוד יוכל להבין בנקל ובמהירות את דברי המשנה].

הנצחת המנוח ופועלו לדורי דורות :כל מי שעבר יודע, עושים הכל, אבל הכל כדי להנציח את שם יקריך לדורות הבאים במשפחה ומחוצה לה, אבל כל מי שניסה יודע, הנצחה איכותית יכולה לעלות עשרות אלפי שקלים עם דם יזע ודמעות והתגייסות המשפחה כולה לפרויקט וכולי האי ואולי...

לא עוד, עם ספרוני 'טוב שם' תוכלו להנציחם בספר האזכרה האישי שלהם עם תמונות וטקסט אישי חופשי בפתיח הספר וכל זה ללא תוספת תשלום כלל !!! והכל בצורה מהודרת ומכובדת ביותר, כך תנציחו את יקירכם בקלות ובלא טורח כלל.

חשוב להדגיש, לא מדובר על עימוד וסידור חובבני בתוכנת וורד ביתית וכדו', אלא על עימוד וסדר ועיצוב גרפי מקצועי ברמות הגבוהות ביותר כי עימוד ועיצוב זה המומחיות שלנו מזה למעלה מעשור.

התועלת לנפטר/ת: ברור למעלה מכל ספק, כי אין לנו חובה ומצווה להכרת הטוב כלפי אדם כלשהו יותר מאשר להורינו ויקירנו אשר הלכו להם לעולמם, בספר חסידים (סימן תנ) כתב "הנאה יש למתים כשאוהביהם הולכים על קבריהם ומבקשים על נשמתם טובה, ומטיבים להם באותו עולם, וגם כשמבקשים מהם הם מתפללין על החיים..." ובס' מעבר-יבוק כתב שזהו בעיקר כשהבנים והקרובים מבקרים בקבר.

ברור, שסדר נכון ומדויק של הלימוד והתפילות באזכרה ובעליה לקבר, הוא חשוב מאוד לתועלת הנפטר אשר זוכה בכך להנצל מדינים שונים ולעלות למעלות רמות בגן עדן, אך לא רק התוכן ערוך בדקדוק רב, גם עיצוב ועריכת הספר והכריכה סודרו בצורה מרשימה ומכובדת ביותר, כיאות לספר שבא לכבד את יקירכם למשך שנים רבות.

כמובן שספר מפואר ומכובד שכזה, ישמש גם כספר זיכרון של המנוח, והחשוב מכל, זה המתנה היפה ביותר שאפשר להעניק ליקירנו ז"ל לאחר פטירתם, בכדי לעשות להם נחת רוח אמיתית, ובכך לגמול להם במקצת הכרת הטוב, על כל טורחם למעננו.

מרגע אישור תשלום העסקה, תוך מספר שעות בעז"ה, נשלח הקובץ לבית הדפוס, ומשם בעז"ה תוך יום עסקים הספרים המהודרים מוכנים לאיסוף עצמי או למשלוח לכתובת המזמין.

מזכרות יוקרה:

ריכזנו עבורכם את המזכרות המבוקשות והמתאימות ביותר עבור יומי אזכרה, כאלו שיגרמו למשתתפים לא להשאר אדישים ליום האזכרה, לכם נשאר רק לבחור...

מוצר הדגל - ברכונן:

אחד המוצרים החדשנים שרבים חיכו לו והנפקתו היתה כמתבקשת מאליה, הינו כונן הברכונים המהפכני - ברכונן.

כמה פעמים יוצא לכם ל"חטט" ו"לנבור" בערימת בליל הברכונים שבשקית או בקופסא שבארון, ואולי במקרה הטוב במעמד המיועד לברכונים, וזאת בכדי להגיע לסוג הברכון בו חפצתם להשתמש?

לא עלה על דעתכם, "נו מתי כבר יוציאו משהו שיעשה סדר בבלגן, שיהיו ברכונים אחידים, מפוארים, סדרה של ממש, אך גם שניתן יהיה לשלפם בקלות ובמהירות".

אז זהו, כעת החלום התגשם, אחרי ש'תפארת הספר' שינסה מותניים וירדה לחקר הצורך הזה לפרטי פרטים, אתם מקבלים מוצר מושלם ומוגמר שאכן משלב את כל הפתרונות ומאגד את כל היתרונות תחת מוצר הדגל - ברכונן, כעת תוכלו להתפאר לא רק בסעודה אותה הכנתם לאורחים, אלא גם בכונן הברכונים שיפאר את הנישה הקרובה לפינת האוכל, ואל תתפלאו אם תישאלו בסוף הארוחה לא רק אודות המתכונים הסודיים, אלא גם אודות הברכונן המיוחד...

הכונן החדשני, פרי מחשבה תכנון והשקעה רבה, מכיל חמישה תאים מדורגים נפרדים היוצרים גישה קלה ונוחה לכל ברכון, וכולל בתוכו סדרת ברכונים מהודרים ומדויקים שעוצבו במיוחד בהתאם למבנה המדורג, עימוד הפנים בברכונים כולם מתוכנן בקפידה ובדייקנות, אותיות מאירות עניים, עיצובים מרהיבי עין, ציפוי למינציה, עיטורי זהב, וכמובן מוגהים ע"י צוות תלמידי חכמים. נוסחים: אשכנז ועדות מזרח. אפשרות להקדשה בכל כונן ובכל ברכון.

המארז כולל בתוכו: סדר 'קריאת שמע על המיטה', סדר 'קידוש לשבת', סדר 'הדלקת נרות והפרשת חלה', סדר 'הבדלה', 4 יח' 'ברכת המזון ומעין שלוש’, כונן ברכונים מהודר וחדשני, ערכת התקנה + הוראות, שובר זיכוי לרכישה באתר בהנחה.

אזהרה: שימוש מרובה בברכונים של ברכונן ממכר ביותר, יתכן ותתקשו לאחר מכן לברך מברכונים אחרים, ראו הוזהרתם...

הזמנת ספר תורה:

כפי שתוכלו לראות, תוכלו גם להזמין דרך האתר ספר תורה במחיר הוגן כשאתם יכולים לידע בבירור שדרך אתר אזכרה אתם משלמים ישירות לסופר ולאתר דמי תיווך סמליים בלבד, את 'כאב הראש' שבעבודת הסינון וההתאמה לדרישותיכם ולכיס שלכם, תשאירו בשבילינו.

עריכת אזכרות:

כחלק מהשלמת השירות, אתר אזכרה שינס מותניים לפתרונות יעילים גם בנושא עריכת אזכרות, למי שמבקש רב שינחה את טקס העליה לקבר בצורה נכונה ומדויקת, צרו קשר עם האתר, תאמו תאריך ומקום, ואנו נדאג לרב מוסמך לעניין מאזור מגורכם שיגיע להנחות בצורה מכובדת את סדר התפילות והלימוד יחד עם המשפחה, רצוי לדאוג למניין גברים בטקס באזכרה.

עריכת מצגות:

השקעה קטנה עם רושם גדול ולטווח ארוך, הזמינו דרך האתר מצגת לימי אזכרה, שילחו תמונות וקטעי וידאו (ללא בעיות של צניעות וחוסר כבוד לנפטר וכו') ותיווכחו כיצד בכמה מאות שקלים ניתן להפוך את האזכרה ממשהו יבש, למשהו רטוב, וסוחט דמעות של רגש וגעגוע. מומלץ בחום.

מידע וסיוע

אתר אזכרה נותן שירותי מידע וסיוע, גם הלכתית וגם פרקטית ללא תשלום, עלוני העזר שחולקו בחברות קדישא בעשרות אלפים חינם אין כסף למשפחות אבל, הזרימו תגובות נלהבות ומילות תודה הן מצד המשפחות והן מצד חברות קדישא ומועצות דתיות וכדו', כאן באתר תוכלו להוריד עלונים אלו בקלות ולהדפיס, תוכלו ליצור מודעת אבל, לקבל מידע הלכתי נרחב ומדויק על כל הלכות ומנהגי האבלות וימי האזכרה, ועוד רשימת נותני שירות ארוכה, שלא תזדקקו ושלא נזדקק לכך, ושנתראה רק בשמחות, אכי"ר.

אנו תפילה כי יתקיים הפסוק: בִּלַּע הַמָּוֶת לָנֶצַח וּמָחָה אֲדֹנָי אֱלֹהִים דִּמְעָה מֵעַל כָּל־פָּנִים, ויקיצו וירננו שוכני עפר, ונזכה לעלות כולנו אל דביר קדשנו עם משיח צדקנו במהרה בימינו, אכי"ר.